+420 603 444 998

Certituda s.r.o.
Frýdecká 700/475
719 00 Ostrava

Proč by centrální vysavač neměl chybět v žádném moderním rodinném domě či bytě?

<
  • Nevíří prach – ulehčuje život alergikům. Na rozdíl od přenosných a robotických vysavačů všech značek, druhů a typů jednoduše vyfukuje přefiltrovaný vzduch ven mimo dům!
  • Mohutná síla sání – zrychlí úklid a váš čas. Centrální vysavač nikam nepřenášíte. Visí na zdi a tak v něm může být mohutný a silný průmyslový motor.
  • Úplné ticho při vysávání – nikoho tím neruší. Motorová jednotka je umístěná mimo obytné prostory (sklep, garáž, technická místnost). Obsluha slyší jen proudící vzduch na konci hadice
  • Snadná manipulace – žádné běhání jak s klasickým vysavačem. Lehká a ohebná 9m hadice obsáhne z jedné (dvou) zásuvek většinou celé patro
  • Samočistící filtrace -  žádné pytlíky a Hepa filtry. Základní filtr s ochranou SILPURE je stálý a nemění se. Látka s obsahem stříbra zabraňuje růstu bakterií a samovolnému zarůstání filtru. Filtr je možné vyprat v pračce!
  • Možnost vysávání vody. Průmyslová kvalita a 50ti leté zkušenosti výrobce. Proto umějí nejšpičkovější modely Husky vysávat i vodu.
  • Příznivá cena = investice, která se dlouhodobě vyplatí.
  • Doživotní záruka. Husky má záruku 25 let. 

Centrální vysavače - to je síla, odolnost, vytrvalost. Naše výrobky představují komplexní koncepci pohodlného a efektivního úklidu, která je podpořena zcela mimořádnou garancí - doživotní zárukou na celý přístroj. Centrální vysavač je odolný pomocník, pro kterého je služba v domácnosti hračkou.

Centrální vysavač zbaví Vaši domácnost prachu, alergenů, vody a mokrých nečistot. Vzduch vyčistí v účinném filtračním systému a co je nejdůležitější: odvede jej z domu pryč. Ani sebemenší smítko prachu se nevrátí do interiéru, jak je tomu pravidlem u příručních vysavačů, které v místnostech víří cirkulací vzduchu prach na nábytku a záclonách ještě dříve, než ho stačí vysát. Při úklidu navíc manipulujeme jen s lehkou hadicí - nemusíme vysavač přenášet po domě a obávat se kolize s nábytkem, dveřními prahy, schodišťovými stupni či rohy stěn.