+420 603 444 998

Certituda s.r.o.
Frýdecká 700/475
719 00 Ostrava

Doživotní záruka bez překážek

  • Záruka je celkem 25 let. Prvních 5let jsou náhradní díly pro záruční opravy poskytovány zdarma včetně práce a dopravy k zákazníkovi. Dalších 20let jsou poskytovány náhradní díly zdarma, práce a doprava spojená se servisem bude již hrazená dle platného ceníku.
  • Tzv. doživotní zárukou je myšlená životnost přístroje, která byla stanovena výrobcem Nuera-Air na 25 let.
  • Záruka na sady příslušenství PREMIUM a DELUXE je také zcela ojedinělá a je platná po dobu 5 let. Pozn.: Platí pouze při zakoupení spolu s vysavačovým agregátem s unikátní zárukou 25 let. V případě zakoupení samotného příslušenství je standardní záruka 2 roky.
  • Záruční a pozáruční servis v ČR a SR zajišťuje výhradní dovozce výrobků Husky

Takovou záruku můžeme poskytovat jen díky celokovovému provedení vysavačů a použitých průmyslových motorů s Bypass technologií (nezávislého chlazení), která garantuje nejdelší možnou životnost. Byla ověřena výrobcem od roku 1968, kdy firma Husky znikla. 

Doživotní záruka poskytovaná výrobcem NUERA-AIR Canada na vybrané modely vysavačů 

Výrobce NUERA-AIR Canada (dále též jen „Výrobce“) poskytuje na Zboží tzv. Doživotní záruku. Doživotní zárukou se rozumí závazek Výrobce poskytnout nový náhradní díl Zboží, u něhož se projeví výrobní nebo materiálová vada v době životnosti Zboží. Výrobce poskytne nový náhradní díl zcela zdarma, koncový zákazník hradí pouze vlastní náklady spojené s uplatněním práv z Doživotní záruky, náklady na zaslání náhradního dílu a náklady na výměnu poškozeného dílu za nový.